2022

Dne 26. 4. 2023 proběhlo v prostorách OS ČUS Karviná ocenění nejúspěšnějších sportovců okresu Karviná za rok 2022 v kategorii do 15 let.

Ocenění byli:

Sára Martynková - v soutěži Pohár ČR v plavání 11letého žactva se umístila na 1. místě v plavání 50 m. volný způsob, 4. místo 200 m. volný způsob a 4. místo 200 metrů polohový závod

Nela Hajdušíková - v soutěži Mistrovství ČR v plavání staršího žactva se umístila na 3. místě v plavání 100 m. znak, 4. místo 200 m. znak. Na Letní Olympiádě dětí a mládeže získala 3. místo v plavání na 100 m. znak a 2. místo na 200 m. znak

Viktoria Heckelová - v sezóně 2022 započala svou kariéru parkurového jezdce. Startovala celkem v 17-ti soutěžích, celkem ve 2 kategoriích. Obsadila 4x 5.místo, 1x 4.místo, 4x 3.místo 5x 2.místo a 3x 1.místo. Kvalifikovala se do celorepublikového grandfinále v kategoriích ZM a Z a umístila se v top 10 ČR.

Daniel Galuška - úspěšně reprezentuje Karvinou v kategorii chlapců do 12 let. Mezi jeho nejlepší výsledky patří: Mistrovství ČR v disciplínách rychlost - 2.místo kategorie U12, obtížnost - 5. místo v kategorii U12 a boulder - 5. místo v kategorii U12

Všem oceněných sportovcům ještě jednou gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na našich facebookových stránkách: Okresní sdružení České unie sportu Karviná | Karviná | Facebook